Kurumsal

Firmamız Tarım, Hayvancılık ve Gıda üzerine 9 yıllık bir çalışmanın ardından 3 yıl önce Agriman Tar. Hay. Gıd. Ltd. Şti. Firmasını Antalya'da kurmuş bulunmaktayız.

İlk olarak Tarım sektöründe doğru ürünler ve yönetimlerle birim alandan daha yüksek verim elde edilmesi ve çiftçimizin gelirinin yükseltilmesi,artan nüfusumuzun doğru ve sağlıklı beslenmesi,sürdürülebilir tarımın ülkemizde tesisi çevreye gerçek anlamda duyarlı üretim şekli,tarımsal ürünlerimizin yurt dışı pazarında öncelikli tercih edilmesi şirketimiz için birinci öncelik.

Akabinde Hayvancılık ile alakalı yapmış olduğumuz ürünlerin şahitli denemelerin sonucunda almış olduğumuz başarılı sonuçların ardından ilk olarak Büyükbaş ,KüçükbaşKanatlı grubu ve Pet grubu için likit probiyotik üretimine başladık hemen akabinde esansiyel amino asit üretimimiz devreye girerek yem katkı ürünlerimizi piyasaya sunmuş bulunmaktayız.Yeni çıkartmış olduğumuz Doğal Amino Asit+Vitamin+Probiyotik ve Prebiyotik içeren ürünümüzü piyasaya sunmuş bulunmaktayız.Ürünlerimiz tamamen doğal içerikler içermektedir.

Ürünlerimizin %95'ni kendimiz üretmekteyiz bundan dolayı piyasada rekabetedilebilir fiyatlarımızla üreticilerimize malı alırken kazanma şansını sunmaktan mutluluk duyarız.

Güçlü AR-GE ekibimizle gelecek yılların planlamasını yaparak sürekli yenilikler ile iç piyasada üreticilerimize yeni ürünler sunmak dış piyasaya ürünlerimizi satarak ülke ekonomimize katkıda bulumak öncelikli hedefimiz.

Grup Şirketlerimiz

Hayvanlarınızın Sağlığı, Toprağınızın Bereketi İçin Çalışıyoruz